Kniha návštěv

Parádní zážitek + fotky jako třešinka na dortu

Zdenka 04.02.2019
Děkuji této skvělé paní. Moje první focení v životě, kdy jsem se fakt nemusela ničeho bát. Opravdu hodně záleží na tom, kdo vás fotí. Tato Paní Fotografka má nejen cit pro foto, ale hlavně cit k člověku. Děkuji Vám za dárek, co jste mi dala. Myslím tím v prvé řadě uzdravení seběvědomí, kdy jste mi dokázala, že se nemusím stranit ani stydět, kouknout se sama na sebe. Mějte se krásně :) Z.

Helenka Kouzelnice

Mirka Šindelářová 10.12.2018
Krásné fotky, úžasné focení, hodně legrace, prostě skvělá paní fotografka Helenka díky

Re: Helenka Kouzelnice

h-ellen 26.12.2018
Miri, moc moc díky. Pokaždé si to focení velmi užívám a dobrá nálada je to nejvíc :-)

Eva

Eva Pytelová 10.12.2018
Helenka je nejen skvělá fotografka,ale nezkazí žádnou legraci a je I výborná kosmetická poradkyně

Re: Eva

h-ellen 26.12.2018
Evi, děkuji velmi. Barvu makeupu jsme společnýma silama poupravily ke spokojenosti a fotky se povedly. Ale to nejvíc, co na své práci miluju, je moje podpora vůči vám a vaše jásání, když se vidíte na fotografiích :-)

Paní fotografka

Janča 20.09.2018
Helenka je Paní fotografka s velikým P.
Fotila naší svatbu a nebýt ji takovou legraci by jsme si neužili. Od té doby co za náma přijela opadl veškerý stres, trema a její úsměvy a smích byl všude.
Je to úžasná osubka , s nádhernou duši ,fotky jsou dokonale , úžasné, báječné a to se nerada fotím ale s Helenou šlo všecko samo.
Patří ti me obrovské děkuji a ať si pořád taková jakou tě už léta znám . Janča

Re: Paní fotografka

h-ellen 11.11.2018
Janičko, velmi mě těší, že jsem mohla být součástí vaší krásné, spontánní....řekla bych až akční svatby. Děkuji za důvěru :-)

Nejúžasnější focení

Ivanka 13.08.2018
Milá Helenko, děkuji za nezapomenutelné vodní hrátky. Jak jsem celý život nesnášela, když mě někdo fotil, tak teď jsem se na to neskutečně těšila - jednak, protože už jsme si to jednou společně osahaly, a věděla jsem, že to bude sranda a jednak, protože to pro mě zase ve vodě byla další výzva. Jsem strašně ráda, že pozitivní pocity se projevily i na fotkách. Jsem tam svá a uvolněná. Zároveň ti chci poděkovat za to, že si mě zkušeně řídila, co, kde, a jak mám dělat a zároveň si pár věcí nechala na mě a obě jsme napjatě čekaly, co z toho bude. :-D Celé odpoledne pro mě bylo úžasné, skvělé a zábavné a naplnilo mě neskutečně energií. Už teď se těším na podzimní pokračování ;-).

Re: Nejúžasnější focení

h-ellen 20.08.2018
Ivanko milá,
Tvoje slova jsem si četla už několikrát a vždycky mě naplní takovým pocitem radosti a uspokojení.....jak se nám to povedlo.....jak nám vyšlo počasí.....jak jsme si to obě užily.....jak jsem stála po pás ve vodě s foťákem na krku.....jak jsem následně probírala fotky a výskala nadšením, jak Ti to sluší a jak jsi úžasná.....
Moc děkuji za příležitost i důvěru :-)

Kouzelnice

Petra Žilková 14.06.2018
Milá Helenko.
Děkuji za úžasné hodiny strávené s Tebou nejen focením, ale i líčením a povídáním. Fotím se každý rok, ale nikdy jsem z focení neměla tak úžasné pocity jako s Tebou. Bylo mi krásně a cítila jsem se být krásná, opečovávaná a sama sebou. Udělala jsi ze mě na fotkách jiného člověka. Takového, jakým bych chtěla být. A proto si minimálně jednu vystavím na viditelném místě, aby mi připomínala ty krásné chvilky strávené s Tebou.
Ještě jednou děkuji a doufám, že to nebylo naše poslední setkání.
Peťa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek