Kniha návštěv

Ahoj záhadná fotografko

Danah 02.07.2019
Všechny fotky jsou báječné, výběr není jednoduchý. To bylo první, co mě napadlo při prohlížení 30 ks.
Jak se líčíte, zjišťuje Helenka. Jenže ona H působí tak klidně, že zvolím, ať to přeci zváží sama, výsledek je na ni. Chci přeci něco jiného. Následuje pokec a je hotovo, jdeme fotit. Nádhera. Navodila mi nádherný pocit, který se projevil v každém záběru. Děkuji za super chvilky spojené se zábavou, při které jsem se cítila jako hlavní hrdinka ❤️

Parádní zážitek + fotky jako třešinka na dortu

Zdenka 04.02.2019
Děkuji této skvělé paní. Moje první focení v životě, kdy jsem se fakt nemusela ničeho bát. Opravdu hodně záleží na tom, kdo vás fotí. Tato Paní Fotografka má nejen cit pro foto, ale hlavně cit k člověku. Děkuji Vám za dárek, co jste mi dala. Myslím tím v prvé řadě uzdravení seběvědomí, kdy jste mi dokázala, že se nemusím stranit ani stydět, kouknout se sama na sebe. Mějte se krásně :) Z.

Re: Parádní zážitek + fotky jako třešinka na dortu

H-Ellen 26.05.2019
Zdeničko, často na Tebe myslím. Taková mladá krásná panenka s okouzlujícím úsměvem..... Moc mě těší, že jsem Tě mohla obskakovat :-)

Helenka Kouzelnice

Mirka Šindelářová 10.12.2018
Krásné fotky, úžasné focení, hodně legrace, prostě skvělá paní fotografka Helenka díky

Re: Helenka Kouzelnice

h-ellen 26.12.2018
Miri, moc moc díky. Pokaždé si to focení velmi užívám a dobrá nálada je to nejvíc :-)

Eva

Eva Pytelová 10.12.2018
Helenka je nejen skvělá fotografka,ale nezkazí žádnou legraci a je I výborná kosmetická poradkyně

Re: Eva

h-ellen 26.12.2018
Evi, děkuji velmi. Barvu makeupu jsme společnýma silama poupravily ke spokojenosti a fotky se povedly. Ale to nejvíc, co na své práci miluju, je moje podpora vůči vám a vaše jásání, když se vidíte na fotografiích :-)

Paní fotografka

Janča 20.09.2018
Helenka je Paní fotografka s velikým P.
Fotila naší svatbu a nebýt ji takovou legraci by jsme si neužili. Od té doby co za náma přijela opadl veškerý stres, trema a její úsměvy a smích byl všude.
Je to úžasná osubka , s nádhernou duši ,fotky jsou dokonale , úžasné, báječné a to se nerada fotím ale s Helenou šlo všecko samo.
Patří ti me obrovské děkuji a ať si pořád taková jakou tě už léta znám . Janča

Re: Paní fotografka

h-ellen 11.11.2018
Janičko, velmi mě těší, že jsem mohla být součástí vaší krásné, spontánní....řekla bych až akční svatby. Děkuji za důvěru :-)

Nejúžasnější focení

Ivanka 13.08.2018
Milá Helenko, děkuji za nezapomenutelné vodní hrátky. Jak jsem celý život nesnášela, když mě někdo fotil, tak teď jsem se na to neskutečně těšila - jednak, protože už jsme si to jednou společně osahaly, a věděla jsem, že to bude sranda a jednak, protože to pro mě zase ve vodě byla další výzva. Jsem strašně ráda, že pozitivní pocity se projevily i na fotkách. Jsem tam svá a uvolněná. Zároveň ti chci poděkovat za to, že si mě zkušeně řídila, co, kde, a jak mám dělat a zároveň si pár věcí nechala na mě a obě jsme napjatě čekaly, co z toho bude. :-D Celé odpoledne pro mě bylo úžasné, skvělé a zábavné a naplnilo mě neskutečně energií. Už teď se těším na podzimní pokračování ;-).
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek